Parmakları için dikkat çekici estetik bir görünüm arzulayan herkes için ojeler, en ideal alternatiflerden birisi konumunda bulunuyor. Yaşamlarının her alanında dış görünümlerine hassasiyet gösteren her kadının parmaklarında da bu estetik görünümü yakalayabilmelerine yardımcı olacak alternatifler bulunuyor. Özellikle de stili ve tarzı başarılı şekilde yansıtacak tırnak uygulamaları için günümüzde farklı ojeler ve ürünler bulunuyor. Bunlardan birisi de top coat ürünleridir. Bu ürün sayesinde tırnaklara sürülen ojelerin daha dayanıklı ve daha kalıcı olması sağlanabiliyor. Çünkü gündelik yaşam aktiviteleri çerçevesinde tırnaklara sürülen ojeler zaman içerisinde yıpranabiliyor, bozulabiliyor veya kısım kısım çıkabiliyor.

Söz konusu oje sorunlarının önlenmesinde de top coat ürünü son derece etkili ve başarılı bir sonuç sağlıyor. Son derece pratik bir şekilde tırnağa sürülen oje üzerine uygulanabilen bu ürün sayesinde gün içerisinde kesinlikle ojenin çıkmaması ve bozulmaması sağlanıyor. Bu açıdan etkin bir koruyucu tabaka görevi görüyor.

UV top coat nedir?

Tırnaklarınız için özel olarak geliştirilen UV top coat ürünü, son yıllarda yaygın olarak tercih ediliyor. Profesyonel manikür standartlarını bireysel olarak yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Top coat ürünlerinin avantajlarını UV ile bir araya getiriyor. Bu nedenle de çok daha güçlü bir etki oluşturabiliyor. En kalın şekilde yapacağınız kalıcı oje uygulamalarında bile en fazla 5 dakika içerisinde tamamen kuruma sağlıyor. Son derece pratik ve kolay bir şekilde sürülebiliyor olması da en önemli avantajlarından birisi konumunda bulunuyor.

Tırnaklarınıza sürdüğünüz ojelere parlaklık kazandırma noktasında da UV top coat ürünleri oldukça başarılı sonuçlar sağlıyor. Çok uzun süre sonra bile tırnağınızdaki ojenin parlaklığını koruyabilmesine yardımcı oluyor. Kalıcılık yönünde de etkisi oldukça yüksek olan ürünlerin etkisini arttırıyor. Altına sürdüğünüz ojeyle doğrudan etkileşime girerek, bir bütünlük sağlıyor. Yani ojeyi çıkartmak için kenar kısımlarından ittirmeye başladığınızda sanki tırnağınızdan ojeyi soyarcasına çıkartmanızı sağlayacak biçimde altındaki ojeye tutunuyor. Bu yönüyle bazı kişiler için dezavantaj oluştururken, bazı kişiler için ise avantaj oluşturuyor. Bu yönü tamamen kullanan kişinin tercihlerine ve kullanım tarzlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Kategori: Blog

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir