Protez tırnaklar sundukları avantajlarla yoğun bir şekilde ilgi görmeye ve tercih edilmeye devam ediyor. Sürekli artan ilgi ve yanı sıra tırnaklarla ilgili oluşan taleplere yanıt vermek için, protez tırnak alanında sürekli gelişmeler yaşanmaya da devam ediliyor. Farklı protez tırnak modelleri, tırnakların anatomik yapısına uygunluk ve talepler göz önüne alınarak çözüm olarak hazırlanıyor. İnsan sağlığına zarar vermeyen yeni protez modelleri, aynı zaman tırnaklarınızın nefes almasını da sağlıyor. Kırılgan ve zayıf tırnak yapısına sahip kişilerin de artık estetik ve bakımlı tırnaklara sahip olabilmesi kolayca sağlanıyor. Fransız manikür olarak da bilinen French tırnak, tırnakların uç kısmının farklı renklerde oje sürülmesiyle hazırlanan bir oje uygulama yöntemidir. French tırnağın kalıcı olabilmesini sağlayan uygulamanın protez tırnakla birlikte kullanılması, uzun süre boyunca benzersiz ve bakımlı tırnaklara sahip olabilmenizi sağlar.

French Protez tırnak yapımı

Bu alanda birikime sahip ve eğitimli kişiler tarafından yapıldığında, hızlı ve son derece etkili çözümler oluşturuyor. French tırnak / french manikür isteyen bir kişinin, protez öncesinde bunu belirtmesi sayesinde, takılan protezin French maniküre uygun bir şekilde yapılmasını olanaklı kılıyor. Bu sayede yaklaşık iki ay gibi bir süre boyunca herhangi bir bakım uygulamadan French manikürünüz kalıcı hale geliyor. İki ay gibi bir süre sununda, doğal bir şekilde uzayan tırnaklarınızın kötü bir görünüm oluşturmaması için, kısa bir bakım gerçekleştirilerek, süre iki ay daha uzatılabiliyor. Uygulama bu şekilde iki ayda bir yapılan bakımla kalıcı bir estetik görünüme sahip olmanızı sağlıyor.

Tırnak French yani Fransız modelinde maniküre sahip olmak istediğiniz zaman, protez öncesinde bu isteğinizi iletmeniz gerekiyor. El ve ayaklar için uygulanabilen French manikür, protezle birleşerek kalıcı ve son derece kullanışlı bir bakım haline getiriliyor. Dış etkilere karşı yüksek dayanıklılığa sahip olan protezler, aynı zamanda tırnaklarınızın da nefes almasını sağlıyor. Tırnak yeme alışkanlığı bulunan kişilerin, bu alışkanlıklarından kurtulmalarında, protez tırnaklar çok büyük bir katkı sağlıyor. Tırnak yeme alışkanlıklarının ortadan kaldırılmasında, protez tırnaklar özel ve kolay bir çözüm oluşturuyor. French manikür, jel veya akrilik protez tırnak uygulamasıyla birleşerek eşsiz çözümler ortaya koyuyor.

Kategori: Blog

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir